• OVV '67 Heren 2 zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20:00 uur Trainingsveld 7
    Woensdag 20:00 uur Trainingsveld 7
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poule stand seizoen 2023 - 2024
    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1JEKA 92016314751
    2Jong Brabant 62013163340
    3Be Ready 3201136836
    4Waspik 3201028232
    5TSVV Merlijn 2209110928
    6Sarto 7208210226
    7OVC'26 2208111-2425
    8JEKA 8206410-1022
    9OVV'67 2207112-1322
    10RFC 2205411-2619
    11DIA 4203611-2815
  • Team indeling

    NaamRol
    Bergers, BartTeamspeler
    Bergers, BasTeamspeler
    Boer, Lars denTeamspeler
    Bresser, Daan deTeamspeler
    Broeders, DionTeamspeler
    Dongen, Gijs vanTeamspeler
    Grunwald, DaanTeamspeler
    Heykant, Niels van deTeamspeler
    Kuppens, JoeyTeamspeler
    Mark, Daan van derTeamspeler
    Timmermans, LeonTeamspeler
    Waas, NickTeamspeler
    Weterings, LarsTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.