• OVV '67 Dames 2 Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Antonioli, IwanOverige stafTeammanager
    Verhulst, GerardOverige stafTeammanager
    Verhulst, GerardTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 uur B veld 9
    Donderdag 20:00 uur B veld 9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mei. 12:15JEKA VR1 - OVV'67 VR2Sportpark Beukenlaan
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslag
    22 mei.OVV'67 VR2 - JEKA VR12 - 0
    10 mei.OVV'67 VR2 - TSC VR11 - 5
  • Stand Competitie Dames 2 2021 - 2022
    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit VR11713313842
    2TSC VR11812243638
    3VVR VR12011542138
    4Boeimeer VR11810441834
    5SC 't Zand VR42011091333
    6Baronie VR2181017231
    7JEKA VR118738624
    8OVV'67 VR219739-1324
    9Unitas'30 VR2203314-3212
    10Terheijden VR1192512-3711
    11DSE VR3192116-527
  • Team indeling

    NaamRol
    Antonioli, EvelineTeamspeler
    Bliekendaal, SylvanaTeamspeler
    Bol, SusanTeamspeler
    Diepstraten, Lyloe van denTeamspeler
    Dongen, Joyce vanTeamspeler
    Hunck, MarjoleinTeamspeler
    Kar, Tessa van deTeamspeler
    Lievaart, JannekeTeamspeler
    Loon, Pam vanTeamspeler
    Meeren, AnneTeamspeler
    Mook, Natascha vanTeamspeler
    Oort, Debby van denTeamspeler
    Smits, IndyTeamspeler
    Strien, Caitlin vanTeamspeler
    Trommelen, PatriciaTeamspeler
    Vissers, KessTeamspeler
    Weijer, Krissy deTeamspeler
    Wouters, SanneTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsor