• OVV '67 Dames 2 Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Verhulst, GerardOverige stafTeammanager
    Verhulst, GerardTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 uur B veld 9
    Donderdag 20:00 uur B veld 9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 10:00OVV'67 VR2 - Terheijden VR1Sportpark Uilendonck
    16 okt. 12:15Boeimeer VR1 - OVV'67 VR2Sportpark Heksenwiel
    23 okt. 11:30Chaam VR1 - OVV'67 VR2Sportpark Groot Heivelt
    30 okt. 10:00OVV'67 VR2 - Baronie VR1Sportpark Uilendonck
    6 nov. 12:15JEKA VR2 - OVV'67 VR2Sportpark Beukenlaan
    13 nov. 10:00OVV'67 VR2 - VCB VR1Sportpark Uilendonck
    27 nov. 10:00OVV'67 VR2 - Nieuwkuijk VR1Sportpark Uilendonck
    4 dec. 10:00OVV'67 VR2 - Haarsteeg VR1Sportpark Uilendonck
    11 dec. 11:15Uno Animo VR1 - OVV'67 VR2Sportpark de Klokkenberg
    29 jan. 10:00Madese Boys VR1 - OVV'67 VR2Sportpark De Schietberg
    5 feb. 10:00Unitas'30 VR1 - OVV'67 VR2Sportpark De Lage Banken
    12 feb. 10:00OVV'67 VR2 - DIA VR1Sportpark Uilendonck
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslag
    2 okt.DIA VR1 - OVV'67 VR20 - 2
    25 sep.OVV'67 VR2 - Unitas'30 VR16 - 3
  • Stand Competitie Dames 2 2021 - 2022
    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit VR11915314248
    2TSC VR12014243944
    3VVR VR12011542138
    4Boeimeer VR11910451634
    5Baronie VR22011181134
    6SC 't Zand VR42011091333
    7JEKA VR120839627
    8OVV'67 VR2207310-1424
    9Unitas'30 VR2203314-3212
    10Terheijden VR1202513-4711
    11DSE VR3202117-557
  • Team indeling

    NaamRol
    Bergen bravenboer, Kelly VanTeamspeler
    Bliekendaal, SylvanaTeamspeler
    Bol, SusanTeamspeler
    Diepstraten, Lyloe van denTeamspeler
    Dingenouts, ShirleyTeamspeler
    Haagberg, NikkiTeamspeler
    Hunck, MarjoleinTeamspeler
    Lievaart, JannekeTeamspeler
    Loon, Pam vanTeamspeler
    Meeren, AnneTeamspeler
    Mekes, AnoukTeamspeler
    Mook, Natascha vanTeamspeler
    Nooteboom, LiekeTeamspeler
    Smits, IndyTeamspeler
    Strien, Caitlin vanTeamspeler
    Trommelen, PatriciaTeamspeler
    Vissers, KessTeamspeler
    Weijer, Krissy deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsor